ईटहरी/ चर्चित रियालिटी सो‘द भ्वाइस अफ नेपाल’को उपाधी हात पार्न सफल सीडी विजय अधिकारी लगाएत कतार पुगेका सम्पूर्ण भ्याइस अफ नेपालका टिम सोमबार नेपाल आइपुगेका छन । हेर्नुस द भोइस अफ नेपालका पहिलो बिजेता सिडी बिजय अधिकारी र उनकी श्रीमती संग गरिएको पहिलो भिडियो अन्तर्वार्ता :

कतारको दोहास्थित एसियन टाउन ग्रान्डमल सनैयामा शुक्रबार सम्पन्न फिनालेमा अन्य तीन प्रतिस्पधीलाई पछि पार्दै अधिकारी पहिलो भ्वाइस अफ नेपाल बन्न सफल भएका थिए । नेपाल आइपुगेका अधिकारीलाई भेट्न उनकी श्रीमती बिहानै एरपोर्ट पुगेकी थिईन ।

उनलाई देख्नसाथ निकै भावुक हुँदै अंकमाल गर्दै दुबैले निकै प्रेम दर्शाएका थिए । नेपाल फर्किए लगतै आफ्नै निवासमा जितको खुशियाली मनाउन साथी भाईहरुको जमघट भएको थियो । श्रीमतीसंगै  मिडियामा  बोल्दै सिडी  बिजय अधिकारीले आफ्ना परिवारिक कुरा तथा द भोइसको क्याम्प मा बिताएका पलहरु शेयर गरेका छन् ।  

तपाईको प्रतिक्रिया